Rezerwacja

Wizyty

Wybór zabiegów * Imie i nazwisko * Numer kontaktowy * Godzina wizyty * Data wizyty * Miejscowość *
Dodatkowe informacje np. ilość zabiegów, osób

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem / am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest FIRMAXYZ, z siedzibą w MIEJSCOWOŚĆXYZ.

Pola oznaczone * są wymagane.

O firmie

Alma sporano beauty remove

Technologia trwałego usuwania owłosienia.

Soprano Baby Remove światowy innowator technologii laserowych oferuje bezpieczną i skuteczną metodę usuwania niechcianego owłosienia, kompaktowym laserem diodowym o długości fali 810 nm. Ta technologia umożliwia wykonywanie bezbolesnych zabiegów szybko i skutecznie, zapewniając piękną, jedwabiście gładką skórę.

  • SHR ™ to opatentowana technologia stopniowego ogrzania skóry właściwej do temperatury, która skutecznie uszkadza mieszki włosowe
  • Glocial Tech ™chłodzi powierzchnię skóry w czasie zabiegu, zimna szafirowa końcówka minimalizuje ryzyko powierzchniowych poparzeń, zapewnia minimalną temperaturę -3, eliminiuje konieczność stosowania schłodzonych kompresów lub znieczulenia miejscowego, klienci zaraz po zabiegu mogą powrócic do swoich codziennych czynności.
  • Technika In-Motion™ pozwala na wykonywanie zabiegu w ciągłym ruchu lasera na całym obszarze zabiegowym, skracając czas zabiegu i zwiększając komfort pacjenta, minimalne ryzyko skutków ubocznych.

Nasze nowe

Wydarzenia!

Kilka opinii

Naszych klientów

Opinie Ivilin