Rezerwacja

Wizyty

Wybór zabiegów * Imie i nazwisko * Numer kontaktowy * Godzina wizyty * Data wizyty * Miejscowość *
Dodatkowe informacje np. ilość zabiegów, osób

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem / am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest FIRMAXYZ, z siedzibą w MIEJSCOWOŚĆXYZ.

Pola oznaczone * są wymagane.

Usługi

Brwi i rzęsy

HENNA BRWI I RZĘS:

Farbowanie henną to jedna z szybkich i trwałych metod upiększania oka. Henna to barwnik roślinny produkowany z liści i pędów rośliny zwanej Lawsonia bezbronna. Barwi się nią rzęsy i brwi aby pogłębić spojrzenie i wyostrzyć rysy twarzy. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się ok. 2-3 tygodni.

LIFTING I LAMINACJA RZĘS + BOTOX

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. Podczas liftingu zawija się rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek, po czym nakłada się na włoski rzęs specjalistyczny preparat.

Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli olejku keratynowego. Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. Dzięki laminacji, rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

Efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się ok 6 tyg. Bezpośrednio po zabiegu nie należy moczyć rzęs przez ok 24h.

BOTOX:

Specjalistyczny preparat do stosowania po zabiegu liftingu i laminacji rzęs jak i również osobno jako odżywka. Botox regeneruje, podnosi i zwiększa objętość rzęs. Preparat nawilża, pielęgnuje i odbudowuje strukturę włosa. Działa ochronnie, pogłębia kolor a właściwości kolagenu roślinnego wypełniają ubytki w strukturze włosa. Rzęsy stają się grubsze i mocniejsze. Preparat zapobiega wysuszeniu i łamliwości, a dodatkowo zwiększa objętość rzęs o ok. 30%.

PRZECIWSKAZANIA:

  • infekcje i niedyspozycje oczu (jęczmień, zapalenia spojówek, alergie)

Nasze nowe

Wydarzenia!

Kilka opinii

Naszych klientów

Opinie Ivilin